Önyüklemeyi Kapat
+90 (366) 212 77 22
NOES
NOES

Hizmetlerimiz

Profesyonel ve %100 Kaliteli Hizmet

Özel ve Kamu kurumlarına ait birçok firmaya hizmet götürmeye devam ediyoruz.
İnşaat, Organizasyon, Filo, Lojistik, Turizm, Mobilya, Catering, Akademi, Teknoloji, Medya, Otomotiv, Enerji, Tarım, Sağlık, Danışmanlık, Kırtasiye, Gıda, İnsan Kaynakları gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Noes olarak; kaliteyi standart yaklaşımın dar kalıplarından kurtarıp, kültür ve felsefeyi temel çıkış noktası alarak, başta yönetim olarak tüm çalışanlarda kalite bilincini oluşturuyoruz!

Uygun fiyat politikamız, zamanında iş teslim anlayışımız, 7/24 müşteri desteğimiz, sürekli gelişen ve değişen şirket profilimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin en büyük destekçisi olmaktan mutluluk duymaktayız. Kurumların ihtiyaçlarını ve isteklerini çok iyi biliyor ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda güvenlir ve kurumsal bir hizmet sunuyoruz. Noes olarak en önemli kriterimiz ve misyonumuz; güvenilir, yeniliklere açık, kendini geliştiren bir firma olarak uzun yıllar sektöründe hizmet sağlayabilmektir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler yaptğımız işte ne kadar başarılı olduğumuzu da göstermektedir.

Gücünüze güç katmak, işletmenizi büyütmek, kaliteli hizmet için;
sizleri Noes Ailesine bekliyoruz...Her işinde kaliteyi, dürüstlük ve güvenilirliği ile harmanlamayı ön planda tutan Noes Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti.; profesyonel iş anlayışıyla müşteri beklenti ve gereksinimlerini anlayarak çözümlemeyi ilke edinmiştir.

NELER YAPIYORUZ?

Hizmetlerimiz

ORGANİZASYON NOES
Resmi Organizasyonlar, Sempozyumlar, Kongreler, Tanıtım Toplantıları vb. tüm etkinliklerinizi profesyonelce organize ediyoruz.

ORGANİZASYON

filo ve lojistik noes
Firmanızın bütçesine göre en uyun araç filo kiralama ve taşıma ihtayaçlarınızı için istisnasız her noktaya lojistik destek hizmeti sunuyoruz!

FİLO ve LOJİSTİK HİZMETİ

turizm noes
Turizm sektöründeki tüm talep ve ihtiyaçlarınıza anında destek!

TURİZM HİZMETLERİ

inşaat noes
İnşaat projelerinizi profesyonel ekibimizle eksiksizce ve zamanında teslim ediyoruz!

İNŞAAT HİZMETLERİ